Technická podpora a vzdělávání

Zákazníkům vytváříme řešení šitá přímo na míru. Často musíme prokazovat vysokou kvalitu našeho řešení jak technicky, tak ekonomicky.

Většina strojírenských odvětví se potýká s rostoucím počtem součástí a zároveň roste tlak na všechny výrobce v otázce konkurenceschopnosti. Výrobní kapacity musí poskytovat odpovídající produktivitu, ale zároveň musí být dostatečně flexibilní.

Náš tým techniků je připraven hledat pro naše partnery jak vhodné konvenční, katalogová řešení, tak i velmi pokročilé nástrojové systémy splňující nejvyšší požadavky na kvalitu a produktivitu.

Návrh nástrojů vzniká po konzultaci s našimi zákazníky v naší brněnské kanceláři anebo/i u našich partnerů v Německu a Rakousku. Snažíme se zefektivňovat naši komunikaci a reakci na Vaše požadavky.

Jsme Vám schopni připravit elektronické podklady k námi navrhovaným nástrojům, ale i technickou podporu včetně návrhu obráběcích strategií a ukázek programů. Pracujeme v CAM systému HyperMILL.

Našim cílem je zvýšit vaši konkurenceschopnost vývojem nástrojů na míru, volbou optimálních nástrojů i technologickou přípravou výroby a asistencí při nasazování nástrojů do výroby. Zároveň jsme také připraveni poskytnout potřebné školení zainteresovaných osob v řešené tematice.