Speciální nástroje

Karbidové speciální nástroje made by EMUGE

Téměř každý se v praxi třískového obrábění dostane do situace, kdy mu standardní katalogová nabídka nástrojů nepokryje potřeby výroby. Nebo neposkytují konvenční katalogové nástroje požadovaný výkon či dostatečně nízké výrobní náklady. Pro tyto případy se české zastoupení skupiny EMUGE-FRANKEN spojilo s výrobci speciálních nástrojů patřící do skupiny EMUGE-FRANKEN. Díky tomu jsme schopni nabídnout speciální nástroje dle zadání. Naši odborníci jsou připraveni zpracovat Váš požadavek včetně kompletní dokumentace přímo v české kanceláři nebo ve spolupráci s kolegy z výrobních závodů.

Výrobní závod EMUGE Rakousko vyrábí karbidové nástroje z v rozsahu průměrů od 3 mm až po 40 mm. Běžná doba výroby je 10 až 15 pracovních dnů včetně povlaku. Originální geometrie EMUGE předurčují nástroje k vysoké spolehlivosti a produktivitě. Ve spolupráci s EMUGE Rakousko realizujeme i ostřící servis nástrojů včetně obousměrné dopravy zajištěné externím dopravcem. Řešíte u Vás projekt, kde byste rádi uplatnili speciální nástroje nebo chcete zjistit, zda by Vám speciální nástroje nepřinesly lepší výsledky? Obraťte se na naše aplikační specialisty. Kontakty na naše zástupce najdete v sekci Kontakty – Náš tým.

NAWA – speciální nástroje z PKD a dalších řezných materiálů

Unikátní nástroje a inovativní technologická řešení zajišťuje výroba NAWA. Možnost vyrábět speciální nástroje vyráběné téměř ze všech řezných materiálů (zejména PKD, ale i slinutý karbid, rychlořezný ocel i běžných VBD) včetně jejich kombinací umožňuje konstruktérům pracovat na různých řešeních a z nich zvolit to nejoptimálnější. Brožury s informací o výrobních možnostech NAWY a standardní výrobní program najdete také v sekci Média – Brožury. Neváhejte se obrátit na naše obchodně-technické zástupce. Rádi Vám pomohou s řešením Vašeho projektu.

NAWA Kreativní nástrojová řešení

Přehled výrobních možností a nástrojových řešení NAWA – pdf brožura zde

Brožura NAWA blueCUT

stopkové PKD frézy – pdf brožura zde

Brožura NAWA hpcCUT

PKD čelní frézy – pdf brožura zde

Brožura NAWA hpcCUT

PKD čelní frézy – pdf brožura zde

Brožura NAWA Modular

Vyměnitelné korunky osazené karbidovými břity rychle a snadno upravitelné pro různé drážky, stružení otvorů apod. – pdf brožura zde