Pozvánka na technický seminář Moderní strategie obrábění pořádaný ve dnech 31. 5. a 1. 6. 2023
 

Vážení obchodní přátelé,

v rámci technické podpory pro naše zákazníky si Vás dovolujeme pozvat na technický seminář Moderní strategie obrábění spojený s praktickými ukázkami našich nástrojů a moderních strategií obrábění, pořádaný ve středu 31. 5. 2023 a ve čtvrtek 1. 6. 2023 v předváděcím středisku našeho partnera Misan s.r.o. v Lysé nad Labem. Těšit se můžete na nejmodernější obráběcí nástroje a strategie skupiny EMUGE-FRANKEN, které jsme představili v posledních letech. Seminář je spojený s několika praktickými ukázkami obrábění dílců ze slitin hliníku a z nástrojových ocelí, obráběných na rychlých a výkonných strojích Brother a Okuma a s programovou podporou CAM systému hyperMILL®. Seminář si pro Vás připravili partneři EMUGE-FRANKEN, MISAN a WESTCAM.

V hliníkových slitinách Vám ukážeme nástroje EMUGE pro vysokorychlostní závitování SpeedSynchro® a pro vysoko-posuvové vrtání PunchDrill. Při obrábění nástrojových ocelí se můžete těšit na nejmodernější HPC monolitní frézy FRANKEN. Při praktických ukázkách budou použity frézy řady MULTI-CUT s optimalizovaným hrubovacím ostřím, frézy pro neželezné kovy ALU-CUT či trochoidní frézy a dokončovací frézy kruhového segmentu KSF. Dále Vám představíme FRANKEN frézy pro výrobu ozubení technologií skiving.

Pozvánka včetně časového harmonogramu a odkazu pro registraci je zde.

Akce se mohou zúčastnit pouze registrovaní účastníci. K registraci na konkrétní den využijte odkaz níže. Kapacity jsou omezené, proto neváhejte a zajistěte si svou účast včas.

https://www.misan.cz/formular/41-seminar-misanemuge-frankenwestcam/

Těšíme se na setkání s Vámi

tým EMUGE-FRANKEN CZ

25.04.2023 | Ostatní